ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNE SZKOLENIE ONLINE

Jak trenować aby skutecznie zmienić swoją sylwetkę?

Poznaj 3 sekrety skutecznego treningu

Data szkolenia: 8.10.2023 g. 19:30

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNE SZKOLENIE, DZIĘKI KTÓREMU DOWIESZ SIĘ JAK UNIKNĄĆ FRUSTRACJI I ZNIECHĘCENIA, SPOWODOWANYCH BRAKIEM EFEKTÓW

Czego dowiesz się na szkoleniu online?

DLA KOGO JEST SZKOLENIE?

Dla osób, które

chcą zmienić swoją sylwetkę ale nie wiedzą jak się za to zabrać

Dla osób, które

mają za sobą nieudane próby odchudzanie i nie chcą ponieść kolejnej porażki

Dla osób, które

chcą zwiększyć swoją pewność siebie i postrzeganie własnej osoby

O autorze

Jestem dietetykiem oraz trenerem personalnym z wieloletnim doświadczeniem.

Moja praca polega na edukowaniu moich podopiecznych w kwestii świadomych wyborów żywieniowych oraz niwelowaniu dolegliwości bólowych spowodowanych brakiem aktywności fizycznej przy jednoczesnej poprawie sylwetki.

Pracuję z osobami, które stawiają swoje pierwsze kroki na siłowni, jak i z tymi, którzy są doświadczeni, ale potrzebują nowego bodźca treningowego, dzięki czemu mogą szybciej osiągnąć założony cel. W gronie moich podopiecznych znajdują się również wyczynowi sportowcy.

Wykorzystując doświadczenie jestem w stanie maksymalnie skrócić czas osiągnięcia celu oraz poprowadzić podopiecznego tak, aby w przyszłości nie utracił wypracowanych efektów.

Ludzką fizjologią oraz anatomią interesuję się odkąd pamiętam. Chcę pokazać ludziom, że dzięki znajomości podstawowych zagadnień można osiągnąć maksimum efektów wkładając minimum wysiłku. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu treningów personalnych pokazało mi, że nawet małe zmiany mogą dać duże efekty.

 

METAMORFOZY MOICH PODOPIECZNYCH

ZOBACZ ZWERYFIKOWANE OPINIE

FitStart

Chcesz zacząć ćwiczyć, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Spróbuj naszego autorskiego programu dla początkujących Fit Start

Korzystając dalej ze strony, akceptujesz politykę prywatności.