Nasz zespół

Daniel Kamiński

Współzałożyciel

Moja praca polega na edukowaniu moich podopiecznych w kwestii świadomych wyborów żywieniowych oraz niwelowaniu dolegliwości bólowych spowodowanych brakiem aktywności fizycznej przy jednoczesnej poprawie sylwetki.

Pracuję z osobami, które stawiają swoje pierwsze kroki na siłowni, jak i z tymi, którzy są doświadczeni, ale potrzebują nowego bodźca treningowego, dzięki czemu mogą szybciej osiągnąć założony cel. W gronie moich podopiecznych znajdują się również wyczynowi sportowcy.


Wykorzystując doświadczenie, jestem w stanie maksymalnie skrócić czas osiągnięcia celu oraz poprowadzić podopiecznego tak, aby w przyszłości nie utracił wypracowanych efektów.


Ludzką fizjologią oraz anatomią interesuję się odkąd pamiętam. Chcę pokazać ludziom, że dzięki znajomości podstawowych zagadnień można osiągnąć maksimum efektów wkładając minimum wysiłku. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu treningów personalnych pokazało mi, że nawet małe zmiany mogą dać duże efekty.


Zaczynając swoją przygodę ze sportem podjąłem wiele nieudanych prób, które kilkukrotnie kończyły się kontuzją. Gubiłem się w gąszczu wszechobecnych informacji. Dziś mamy wielu trenerów personalnych na rynku i doskonale sobie zdaję sprawę, jak ciężko znaleźć jest jeden autorytet, dlatego podjąłem misję, aby edukować moich klientów.


Jeśli czujesz, że mogę pomóc Tobie lub komuś z Twoich bliskich, wyślij do mnie wiadomość w celu umówienia terminu bezpłatnej konsultacji.

Łukasz Szumski

Pasjonat, nałogowy sportowiec. Jako młody chłopak trenowalem piłkę nożną, później zająłem się sportami siłowymi i boksem co trwa do dnia dzisiejszego.


Na pewnym etapie życia, mój organizm wolał o pomoc co zmobilizowało mnie do pozyskiwania wiedzy na temat zdrowia.

Potrzeba przerodziła się w pasję.

Interesują mnie tematy żywienia i suplementacji, jednak najbardziej ciekawi mnie praca mózgu i układu nerwowego. Ponieważ to głównie od niego zależy jakość naszego życia oraz osiągi sportowe.


Jestem Trenem boksu II klasy oraz trenerem personalnym. Ukończyłem wiele szkoleń w zakresie treningu i żywienia oraz przeczytałem dziesiątki książek o tematyce stricte zdrowotnej.


Zdobytą wiedzę i umiejętności z powodzeniem wykorzystuje w pracy z ludźmi i we własnych treningach.


Jako że sam zaczynałem swoją przygodę z boksem będąc dorosły, doskonale rozumiem problemy z jakimi borykają sie początkujący adepci tego sportu.


Bardzo chętnie podziele się zdobytą wiedzą i doświadczeniem po to by Twój PROCES był skuteczny a Ty byś stał się tym, kim zawszę chciałeś zostać.

Współzałożyciel

Co o nas mówią nasi klienci

Olga Murach

Trener personalny

Jestem trenerem personalnym z kilkuletnim doświadczeniem w prowadzeniu zarówno treningów indywidualnych jak i grupowych. Wysiłek fizyczny to nie tylko element mojej pracy ale i pasja. Trenuję siłowo, biegam, ćwiczę pole dance. Zaszczepiam w innych zamiłowanie do aktywności. Najlepszym tego przykładem jest moja 13-letnia córka trenująca od sześciu lat koszykówkę, z którą każdą wspólną chwilę spędzamy w ruchu.

Ukończyłam liczne kursy i szkolenia z zakresu treningów i dietetyki, dzięki którym mogę pomóc moim podopiecznym osiągnąć ustalony wspólnie cel. Stale poszerzam swoją wiedzę na studiach medycznych na kierunku fizjoterapia, po to aby edukować i leczyć. Pasjonuje mnie funkcjonowanie ludzkiego organizmu oraz psychologia człowieka. Moim dodatkowym hobby jest medycyna sądowa. Jestem empatką i kładę nacisk na to aby słyszeć, ale też i słuchać rozmówcę. Zawsze słucham czego podopieczny ode mnie oczekuje i jakich efektów w swojej sylwetce chce widzieć. Wasze zdrowie jest dla mnie najważniejsze.

Motywuję wspieram, ale i wymagam. Moi klienci określają mnie mianem otwartej, szczerej i energicznej osoby, z którą współpraca przebiega w przyjaznej i radosnej atmosferze.

Jeśli czujesz że chcesz wprowadzić trochę ruchu w Twoje życie, zapraszam Cię serdecznie do kontaktu ze mną. 🙂

Magda Orzech

Jestem trenerem personalnym, psychologiem i psychodietetykiem.. Sport to moja pasja! Początkowo było to pływanie, tenis, jazda konna. Obecnie jestem zawodniczką sportów sylwetkowych – Vice Mistrzynią Polski bikini fitness.

Staram się zarażać miłością do sportu i racjonalnego żywienia, tak aby moi podopieczni znaleźli swój nowy styl życia, który będzie towarzyszył im długie lata! Mimo doświadczenia nieustannie wzbogacam swoją wiedzę przez udział w kursach i szkoleniach.

Pracuje z kobietami i mężczyznami w różnym wieku, o różnej budowie ciała i celach, które sobie stawiają. Jeśli chcesz rozpocząć przygodę z treningami, poprawić wygląd sylwetki, samopoczucie czy popracować nad techniką wykonywanych ćwiczeń dobrze trafiłeś! Pomogę Ci zrealizować Twoje cele w najprzyjemniejszy z możliwych sposobów 🙂

W spełnianiu marzeń najważniejszy jest pierwszy krok! Odezwij się, a następne wykonamy już wspólnie 🙂 Do zobaczenia!

Trener personalny

Nie czekaj

zapisz się już teraz

Korzystając dalej ze strony, akceptujesz politykę prywatności.