Czy Ty też

CHCESZ ZMIENIĆ SWOJE CIAŁO, ALE NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ ?

Zacznij czuć się lepiej i pewniej we własnym ciale, nawet jeżeli do tej pory nie ćwiczyłeś/aś
0 +

Straconych kg

Regularne treningi i dbanie o formę fizyczną mogą sprawiać trudność

Strategia pod tytułem „robię losowe ćwiczenia, byle się ruszać” to męczarnia i planowanie porażki. Stracisz czas i energię na niedziałające metody treningowe co może być frustrujące i demotywujące. Żeby trening na siłowni był dla Ciebie skuteczny i w 100% bezpieczny potrzebujesz celnego planu dopasowanego do Ciebie i odpowiedniego przygotowania organizmu do regularnych treningów.

OK, WIĘC JAK DO TEGO PODEJŚĆ ?

Zacznij ćwiczyć z planem treningowym szytym na miarę.

Na podstawie 9 lat doświadczenia współpracy z ludźmi na salach treningowych, stworzyłem 12 tygodniowy program treningowy “Fit Start metodą 3P”

Przemyślany proces, dzięki któremu poprawisz swoją formę i zaczniesz patrzeć w lustro z satysfakcją.

PODSTAWA

Nauczysz się jak działa Twoje ciała. Dowiesz się, które mięśnie za co odpowiadają, dzięki czemu już od pierwszych treningów zwiększy się świadomość Twojego ciała.

POSTĘP

Nauczysz się podstawowych ruchów, dzięki którym zmienisz swoje ciało

PROGRES

Zaczniesz odpowiednio progresować te ruchy, dzięki czemu Twoje ciało dostanie nowy bodziec do rozwoju.

FIT START 3P TO:

O CO GRAMY ?

Zacznij skutecznie ćwiczyć nie tracąc czasu na błędy, które mogą Cię dużo kosztować.

Brak odpowiedniego planowania treningu, poprzez dostosowanie ćwiczeń do Twoich możliwości to prosta droga do frustracji spowodowanej brakiem efektów. Z kolei dobór odpowiednich ćwiczeń to zauważalne postępy z tygodnia na tydzień.

0 +

Zadowolonych podopiecznych

NADAL NIE WIESZ CZY TO JEST DLA CIEBIE?

Jeśli zastanawiasz się czy ta metoda faktycznie Ci pomoże, zobacz czego możesz się spodziewać.

Wreszcie dowiesz jakie ćwiczenia wykonywać, aby zrealizować swoje cele. Koniec z błądzeniem po siłowni i zastanawianiem się, których sprzętów używać

Regularne treningi sprawią , że Twoje codzienne zadania będa mniej stresujące, a praca stanie się bardziej efektywna
Będziesz mieć plan treningowy skrojony pod Twoje potrzeby, a to oznacza, że odzyskasz kontrolę nad swoim ciałem i zrozumiesz na czym polega efektywny ruch
Treningi odbywają się w prywatnym studiu treningowym, unikniesz ciekawskich spojrzeń innych osób na siłowni. Nie musisz się obawiać, że inni będą Cię oceniać
Dzięki metodzie Fit Start 3P pozbędziesz się napięć w ciele i łatwiej będzie Ci przeciwstawiać się codziennym wyzwaniom
Będziesz pod opieką trenera, dostając zastrzyk motywacji
Dostaniesz narzędzia, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci podejmować świadome wybory, poza salą treningową

METAMORFOZY MOICH PODOPIECZNYCH

ZOBACZ ZWERYFIKOWANE OPINIE

KTO JEST AUTOREM METODY ?

Moja praca polega na edukowaniu moich podopiecznych w kwestii świadomych wyborów żywieniowych jak i tych dotyczących aktywności fizycznej oraz niwelowaniu dolegliwości bólowych spowodowanych brakiem ruchu przy jednoczesnej poprawie sylwetki.

Specjalizuję się w pracy z osobami, które stawiają swoje pierwsze kroki na siłowni. Wykorzystując doświadczenie jestem w stanie maksymalnie skrócić czas osiągnięcia celu oraz poprowadzić podopiecznego tak, aby w przyszłości nie utracił wypracowanych efektów.

Ludzką fizjologią oraz anatomią interesuję się odkąd pamiętam. Chcę pokazać ludziom, że dzięki znajomości podstawowych zagadnień można osiągnąć maksimum efektów wkładając minimum wysiłku. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu treningów personalnych pokazało mi, że nawet małe zmiany mogą dać duże efekty.

JAK DOŁĄCZYĆ DO PROGRAMU?

Wypełnij formularz i umów się na niezobowiązującą, bezpłatną konsultację z trenerem lub trenerką w naszym studio. Na podstawie konsultacji przekonasz się czy “Fit Start 3P” to program dla Ciebie.

Konsultacja odbędzie się w Studiu treningowym Proces ul. Białowieska 16

FitStart

Chcesz zacząć ćwiczyć, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Spróbuj naszego autorskiego programu dla początkujących Fit Start

Korzystając dalej ze strony, akceptujesz politykę prywatności.